Mistrzostwa Wimbledonu to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w tenisa. W tym roku mistrzostwa przyciągnęły wiele uwagi fanów tenisa na całym świecie. Z najlepszymi graczami, którzy będą się ze sobą konkurować, szanse zakładów dla Wimbledonu gwałtownie wzrosły, co wskazuje, że możemy być zaciekłą bitwą na górze.

Najlepsi pretendenci do Wimbledonu 2021

Trzy najlepszymi pretendentami do Wimbledonu 2021 to Novak Djokovic, Roger Federer i Rafael Nadal.

Novak Djokovic

Djokovic to niekwestionowany świat. 1 i był w tym roku w formie pęcherzy. Wygrał Australian Open i French Open, co czyni go faworytem do wygrania tegorocznych mistrzostw Wimbledonu. Djokovic wygrał Wimbledon pięć razy wcześniej i będzie chciał dodać kolejny tytuł do jego nazwiska w tym roku.

Obecne szanse na obstawianie dla Djokovic:

przy Paddy Power     
     
    Daniil

Roger Federer

Federer jest legendą tego sportu i zdobył mistrzostwo Wimbledonu rekordowo osiem razy. Chociaż w ostatnich latach zmagał się z kontuzjami, nie można zaprzeczyć, że Federer jest jednym z największych graczy wszechczasów. Federer wygrał swój mecz pierwszej rundy w Wimbledon, a jego fani będą mieć nadzieję, że uda mu się kontynuować swój dobry bieg i zdobyć dziewiąty tytuł Wimbledonu.

Obecne szanse na zakłady dla Federera:

co wskazuje

Rafael Nadal

Nadal jest jednym z najbardziej udanych graczy w historii tenisa. Dwukrotnie zdobył mistrzostwo Wimbledonu i jest znany ze swojego agresywnego ggbet-bonus.pl/kasyno/ stylu gry na trawie. Nadal został nękany kontuzjami w tym roku i wycofał się z French Open i Turnientów rozgrzewki przed Wimbledonem. Pomimo obaw związanych z kontuzjami, Nadal jest tak wysokiej jakości graczem, że nadal ma dobre szanse na rynkach zakładów.

Obecne szanse na obstawianie dla Nadal:

Potencjalne zderzenia w Wimbledon 2021

Podczas gdy Djokovic, Federer i Nadal są wyraźnymi faworytami mistrzostw, istnieje kilka ciemnych koni, które mogą spowodować pewne zderzenia w tym roku.

Stefanos TsitSipas

TSITSIPAS jest obecnie na świecie nr. 4 i był w tym roku w doskonałej formie. Dotarł do półfinałów Australian Open i French Open i wygrał turniej rozgrzewki na trawie przed Wimbledonem, pokonując Berrettini w finale. Tsitsipas jest młody, utalentowany i głodny sukcesu, a on może być tym, który przełamał wielką twórcę na mistrzostwa Wielkiego Szlema.

Obecne szanse na zakłady dla TSITSIPAS:

Daniil Medvedev

Medvedev jest bardzo utalentowanym graczem, a jego styl gry jest odpowiedni do trawiastych sądów. Dotarł do finału Australian Open na początku tego roku i był konsekwentnym wykonawcą w ostatnich latach. Medvedev jest obecnie na świecie nr. 2 i jest postrzegany jako silny pretendent do zdobycia swojego pierwszego tytułu Wielkiego Szlema.

Obecne szanse na zakłady dla Miedwiediew:

Alexander Zverev

Zverev to kolejny gracz, który w tym roku był w dobrej formie. Dotarł do ćwierćfinału Australian Open i półfinałów French Open. Zverev jest potężnym graczem o silnym serwowaniu i jest twardym hitem, który jest odpowiedni dla kortów trawiastych.

Obecne szanse na zakłady dla Zverev:

Wniosek

Szanse na obstawianie dla Wimbledonu pokazują, że możemy czekać na intensywną bitwę na górze. Podczas gdy Djokovic, Federer i Nadal są wyraźnymi faworytami mistrzostw, gracze tacy jak TsitSipas, Miedwiediew i Zverev mogą spowodować pewne zderzenia. Fani tenisa na całym świecie będą się dostrajać, aby obejrzeć turniej i być świadkiem światowej klasy tenisa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *